Google'dan Arıyoruz Dolandırıcılığına Dikkat!

Telefonunuza genellikle 0850'li numaralardan “Google’dan arıyoruz firma bilgileriniz silinecek” veya “Google’dan arıyoruz harita kaydınızda sıralamanızı yükselteceğiz bunun için şu kadar ödeme yapmanız gerekiyor” veya “Google’da kayıt süreniz doldu, eğer yenileme yapmazsanız tüm bilgileriniz silinecek!” gibi aramalar geliyor mu?

DEVAMINI OKUlink_icon

Google Arama Ağı Reklamları Nedir?

Google Arama Ağı Reklamları, Google’ın arama motoru sonuç sayfalarında görünen reklamlardır. Kullanıcılar belirli anahtar kelimeleri arattıklarında veya belirli bir konuyla ilgili bilgi almak istediklerinde, ilgili reklamlar arama sonuçları arasında görüntülenir. Bu reklamlar, ilgi çekici başlık ve açıklayıcı bir metin içerir.

DEVAMINI OKUlink_icon

Dijital Pazarlama Ajansı Nedir?

Dijital pazarlama ajansı, dünyanın her yerindeki müşterilere çevrimiçi pazarlama çözümleri sağlayan bir kuruluşa denilmektedir. Bu dijital pazarlama ajansları, müşterilerinin işlerini büyütmelerine yardımcı olmaktadır. Bunun için çeşitli çevrimiçi pazarlama stratejileri, web siteleri, yazılımlar ve web seminerleri oluşturmaktadır.

DEVAMINI OKUlink_icon

Marka Bilinirliğinin Önemi Nedir?

Marka bilinirliği, bir işletmenin, ürünün veya hizmetin hedef kitlesi tarafından tanınma ve hatırlanma derecesini ifade eder. Bu kavram, iş dünyasında, tüketici pazarlamasında ve rekabetçi pazarda önemli bir rol oynar. Marka bilinirliği, bir markanın adını, logosunu, renklerini, ürünlerini veya hizmetlerini gören veya işittiğinde insanların zihninde nasıl yer edindiğiyle ilgilidir.

DEVAMINI OKUlink_icon