Your Nose Your Choice

Buçağ Medya

Buçağ Medya

Sosyal Medya, Dijital Reklamcılık ve Web Tasarım

DETAYLARlink_icon
global shape

Buçağ Medya

Geleneksel medyanın yerini dijitalleşmeye bıraktığı bu çağda her geçen gün değişen yeni teknolojiler, yeni pazarlama stratejilerini ortaya çıkardı. Markaların potansiyel müşterilerine daha hızlı ulaşması, doğru hedef kitlelerine ulaşıp onlarla temas kurması satış stratejilerini arttırmakla kalmayıp marka bilinirliği tarafında önem kazandı. Bu Çağ Medya'da, mevcutta içinde bulunduğumuz, her geçen gün yenilenen, yeni adı ile de son güncellemelerden :) esinlendiğimiz günümüz çağını sıkıca takip edip, size ve markanıza en doğru hizmeti sunmayı hedeflediğimiz dijital pazarlama ajansımız. Markanıza/size web yazılım, web tasarım, sosyal medya reklamcılığı, sosyal medya hesap yönetimi, Google ADS, kurumsal kimlik gibi dijital dünyada ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunuyoruz. İşletmenizin/Markanızın dijital dünyada bilinmesine, tanınmasına ve kurumsallaşma sürecinizde PR çalışmalarınıza destek oluyoruz. Kurumsal kimliğinizi oluşturuyor akabinde reklam stratejilerimiz ile potansiyel hedef kitleniz/potansiyel müşterileriniz ile sizleri bir araya getiriyoruz. Yeni dijital çağda işletmeniz için en doğru stratejiyi belirleyip, gelişen dijital dünyada sizleri/markanızı en üst sıralara çıkarıyoruz. Sizlerle tanışmak, işletmenizi daha da üst sıralarada taşımak ve rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi sağlamak için sabırsızlanıyoruz.

DEVAMINI OKUlink_icon
aa

Web Tasarım

Sizin İçin Mükemmel Siteyi Tasarlıyor ve Geliştiriyoruz.

DEVAMINI OKUlink_icon
aa

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal Medya Hesaplarınızı Sizin İçin Profesyonel Bir Şekilde Yönetiyoruz.

DEVAMINI OKUlink_icon
aa

Dijital Reklamcılık

Dünya Dijitalleşmeye Devam Ediyor Fakat Merak Etmeyin Sizin İçin Buradayız.

DEVAMINI OKUlink_icon
aa

Google ADS Reklamları

Google ADS Reklamlarınızı Profesyonel Bir Şekilde Yönetiyoruz.

DEVAMINI OKUlink_icon

ÇALIŞTIĞIMIZ BAZI FİRMALAR

ÇALIŞTIĞIMIZ FİRMALARA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Sizin İçin Buradayız

Günümüz dünyasında dijital dünyaya ayak uydurmak, her işletmenin en önemli görevlerinden biri haline gelmiştir. Dijital dünyada yer edinmek ve müşterilerinize ulaşmak için, biz yanınızdayız.

DEVAMINI OKUlink_icon
aaa
Google'dan Arıyoruz Dolandırıcılığına Dikkat!

Telefonunuza genellikle 0850'li numaralardan “Google’dan arıyoruz firma bilgileriniz silinecek” veya “Google’dan arıyoruz harita kaydınızda sıralamanızı yükselteceğiz bunun için şu kadar ödeme yapmanız gerekiyor” veya “Google’da kayıt süreniz doldu, eğer yenileme yapmazsanız tüm bilgileriniz silinecek!” gibi aramalar geliyor mu?

DEVAMINI OKUlink_icon
nuray yildiz maltepe
Google Arama Ağı Reklamları Nedir?

Google Arama Ağı Reklamları, Google’ın arama motoru sonuç sayfalarında görünen reklamlardır. Kullanıcılar belirli anahtar kelimeleri arattıklarında veya belirli bir konuyla ilgili bilgi almak istediklerinde, ilgili reklamlar arama sonuçları arasında görüntülenir. Bu reklamlar, ilgi çekici başlık ve açıklayıcı bir metin içerir.

DEVAMINI OKUlink_icon
nuray yildiz maltepe
Dijital Pazarlama Ajansı Nedir?

Dijital pazarlama ajansı, dünyanın her yerindeki müşterilere çevrimiçi pazarlama çözümleri sağlayan bir kuruluşa denilmektedir. Bu dijital pazarlama ajansları, müşterilerinin işlerini büyütmelerine yardımcı olmaktadır. Bunun için çeşitli çevrimiçi pazarlama stratejileri, web siteleri, yazılımlar ve web seminerleri oluşturmaktadır.

DEVAMINI OKUlink_icon
nuray yildiz maltepe
Marka Bilinirliğinin Önemi Nedir?

Marka bilinirliği, bir işletmenin, ürünün veya hizmetin hedef kitlesi tarafından tanınma ve hatırlanma derecesini ifade eder. Bu kavram, iş dünyasında, tüketici pazarlamasında ve rekabetçi pazarda önemli bir rol oynar. Marka bilinirliği, bir markanın adını, logosunu, renklerini, ürünlerini veya hizmetlerini gören veya işittiğinde insanların zihninde nasıl yer edindiğiyle ilgilidir.

DEVAMINI OKUlink_icon
nuray yildiz maltepe

İLETİŞİM

Merhaba! Dijital pazarlama, kurumsal kimlik gibi alanlarda bizimle çalışmak mı istiyorsunuz? Formu doldurabilirsiniz.

Lütfen formu doldurun ve size ulaşmamızı bekleyin.

shape

E-POSTA ADRESİNİZ

buacgmedya@gmail.com

BİZİ TAKİP EDİN

Güncel haberler için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.

  • Instagram
  • Youtube
  • Facebook

Size yardımcı olmak için buradayız.

Lütfen formu doldurun ve size ulaşmamızı bekleyin.